Najlepsze usługi poradnictwa małżeńskiego online z 2022 r.

Najlepsze usługi poradnictwa małżeńskiego online z 2022 r.

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Poradnictwo małżeńskie lub poradnictwo par, jest formą psychoterapii. Poradnictwo małżeńskie koncentruje się na badaniu i rozwiązywaniu konfliktów, które negatywnie wpływają na związek.

W tym artykule omówiono, czym jest poradnictwo małżeńskie online, w tym różne rodzaje i koszty. Przedstawia także, w jaki sposób poradnictwo małżeńskie online mogą pomóc parom i co rozważyć przy wyborze usługi.

Bardziej szczegółowo eksplorujemy sześć usług poradnictwa małżeńskiego online.

Szybkie spojrzenie na najlepsze usługi poradnictwa małżeńskiego online

 • Najlepsze dla samopomocy : Ourreationship
 • Najlepsze dla niższych budżetów: odzyskaj
 • Najlepsze do ogólnej oceny: Pary Therapy Inc.
 • Najlepsze do samodoskonalenia: Rosnące jaźń
 • Najlepsze do poradnictwa przedmałżeńskim: Talkspace
 • MOT porównywalne z małą, intymną praktyką: pary uczą się

Co to jest poradnictwo małżeńskie online?

poradnictwo małżeńskie jest rodzajem psychoterapii, która pomaga ludziom przezwyciężyć problemy lub zachowania, które mogą szkodzić ich związku.

Pary mogą chcieć wypróbować poradnictwo małżeńskie, aby pomóc w następujących:

 • Problemy związane z zaufaniem
 • Niewierność
 • Słaba komunikacja
 • Niezdolność do rozwiązania konfliktów
 • Kwestie seksualne lub intymności
 • Indywidualne problemy, które mogą uszkodzić związek

według American Psychological Association, ON Terapia liniowa może zapewnić dodatkowe korzyści w porównaniu z sesjami osobowymi. Na przykład:

 • Jest wygodniejsze: osoby mogą rozmawiać ze swoim terapeutą w dowolnym momencie. Być może nie będą musieli podróżować ani biegać z pracy, aby uczestniczyć w poradnictwie. Ludzie mieszkający na obszarach wiejskich i mają ograniczony dostęp do biura doradcy, mogą również preferować spotkania online.
 • Może być bardziej przystępne: niektóre firmy doradcze oferują plany subskrypcji dla par poszukujących długoterminowej terapii. Koszt może być niższy niż w przypadku tradycyjnych wizyt.
 • Jest dostępny dla osób o ograniczonej mobilności: osoby z poważnymi obrażeniami lub przewlekłymi warunkami mogą skontaktować się z doradcą online bez opuszczania domu.
 • Umożliwia wiadomości online: niektóre osoby wolą komunikować się za pośrednictwem wiadomości tekstowych lub połączeń wideo, więc może być bardziej komfortowo w terapii online.

Dodatkowo poradnictwo online mogą pomieścić partnerów, którzy nie mieszkają razem. Niektórzy terapeuci mogą również organizować sesje w różnych strefach czasowych.

Jednak terapia online może nie pasować do wszystkich. Przy podejmowaniu decyzji osoba powinna również rozważyć, czy:

 • Psycholog jest licencjonowany przez państwo
 • Witryna jest bezpieczna
 • może zapłacić za poradnictwo Za pośrednictwem ubezpieczeń

Niektóre pary mogą również chcieć porozmawiać z doradcą specjalizującym się w relacjach LGBTQIA+.

Aby odkryć więcej informacji opartych na dowodach i zasobów dla LGBTQIA+, odwiedź nasze dedykowane centrum.

Jak może pomóc poradnictwo małżeńskie online?

Online Małżeństwa ma na celu poradnictwo małżeńskie online Zajmuj się tymi samymi kwestiami, co doradztwo małżeńskie osobiste. Różnica polega na tym, że terapeuta zapewnia sesję przez Internet, a nie twarzą w twarz.

Terapeuta online może obserwować interakcje między parami oraz udzielić porad i narzędzi, które pomogą im rozwiązać konflikt.

Podobnie jak w przypadku tradycyjnego poradnictwa małżeńskiego, istnieją pewne problemy i sytuacje, w których poradnictwo małżeńskie online nie mogą pomóc. Na przykład

Na przykład poradnictwo małżeńskie nie mogą pomóc osobom w relacjach fizycznie. Według biura ds. Zdrowie kobiet, jeśli dana osoba jest w takim związku, powinna rozważyć zwierzenie jednej lub więcej następujących osób:

 • Członek rodziny lub przyjaciel
 • lekarz lub pielęgniarka
 • Nauczyciel, doradca lub dyrektor, który pracuje w szkole ich dziecka
 • Ktoś, kto pracuje w dziale zasobów ludzkich w miejscu pracy

  Alternatywnie osoba może zadzwonić pod numer 800-799-7233, aby porozmawiać z wyszkolonym adwokatem na infolinii Narodowej Przemocy domowej.

  Rodzaje poradnictwa małżeńskiego

  Podczas szukających małżeństwa Poradnictwo, pary muszą rozważyć, gdzie chcieliby odbyć się poradnictwo. Niektórzy terapeuci mogą odwiedzić domy swoich klientów. Alternatywnie, pary mogą uczestniczyć w doradztwie w ustawieniu biurowym lub za pośrednictwem wideokonferencji.

  Istnieją również różne rodzaje porad dla par do wyboru. Każdy używa unikalnego podejścia do rozwiązywania problemów związanych z relacjami. Niektóre przykłady obejmują poniżej.

  Gottman Method

  Podejście Gottman do poradnictwa małżeńskiego wynika z pomysłów dr. Johna Gottmana, który ma 40 -letnie doświadczenie w badaniu par.

  Metoda Gottmana ma na celu konstruktywne rozwiązanie konfliktów i rozwój zmian behawioralnych, które prowadzą do bliskości i intymności.

  Badanie z 2018 r. Sugeruje, że metoda Gottmana może pozytywnie wpływać na relacje. W szczególności może to prowadzić do ulepszeń w następujących obszarach:

 • Rozwiązywanie problemów
 • Stabilność emocjonalna
 • Intymność

Terapia skoncentrowana na emocjonalnie

Terapia skupiona emocjonalnie (EFT) zachęca ludzi do opracowywania zdrowych technik wyrażania i omawiania ich emocji. W ten sposób EFT pomaga parom rozwiązywać problemy, takie jak słaba komunikacja i konflikt.

Przegląd badań w 2016 r. Wykazał, że EFT jest skuteczną formą terapii par opartych na dowodach.

Ponadto , badanie z 2015 r. Sugeruje, że EFT może poprawić psychologiczne, społeczne i fizyczne relacje par małżeńskich, które nie są w stanie mieć dzieci.

terapia ukierunkowana na rozwiązanie

terapia ukierunkowana na rozwiązanie (terapia zorientowana na rozwiązanie ( SFT) koncentruje się raczej na rozwiązaniach niż na problemach. W SFT każda osoba wykorzystuje swoje indywidualne mocne strony do wprowadzenia pozytywnych zmian w związku.

Jedno badanie wykazało, że krótki przebieg SFT doprowadził do poprawy satysfakcji małżeńskiej wśród uwięzionych mężczyzn i ich żon.

Terapia behawioralna poznawcza

Terapia behawioralna poznawcza (CBT) koncentruje się na identyfikacji i zmianie negatywnych wzorców myślowych, które mogą wpływać na zachowania.

Terapeuta, który praktykuje pary CBT, będzie używał technik CBT, które pomagają parom z:

 • Identyfikowanie i wyrażanie emocji
 • Komunikowanie się bardziej skutecznie
 • Rozwiązywanie konfliktu
 • Rozwijanie akceptacji i tolerancji
 • Wyrażanie uczuć

imago relacje terapia

imago relacje terapia relacyjna (IRT) Próbuje nauczyć konfliktu jako okazji do rozwoju i uzdrawiania. Wykorzystuje założenie, że konflikt między partnerami wynika z czynników sytuacyjnych, a nie leżących u podstaw wrogości.

Chociaż dowody na poparcie korzyści z IRT są głównie anegdotyczne, jedno badanie z 2017 r. Sugeruje, że IRT może zwiększyć poziom satysfakcji małżeńskiej.

Dowiedz się więcej o różnych rodzajach terapii tutaj.

Jak wybrać usługę

Badanie EFT z 2019 Terapia, muszą współpracować z prawdziwym i godnym zaufania terapeutą.

Terapia może przynieść bolesne dyskusje, które mogą sprawić, że osoba poczuła się bezbronna, dlatego ważne jest, aby ludzie czuli się komfortowo z terapeutą.

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

<

Poniższa sekcja bardziej szczegółowo bada cztery usługi doradztwa małżeńskiego online.

Jak wybieramy produkty i usługi

Wiadomości medyczne wybrały dziś firmy poradnictwa małżeńskiego online, które spełniają następujące kryteria:

 • Cena: Programy i sesje terapii są dostępne dla szeregu budżetów.
 • Poświadczenia: doradcy, którzy organizują programy i sesje, są certyfikowani w swojej dziedzinie. Niektóre marki współpracują z doradcami, którzy mają co najmniej 3 -letnie doświadczenie.
 • Dokładność medyczna i uczciwość: Usługi przeszły weryfikację MNT. Oferują przejrzyste informacje na temat ubezpieczenia, które mogą zapewnić i ich standard opieki.
 • Rodzaj obecności: Programy są samodzielne, a ludzie mogą uczestniczyć w sesjach za pośrednictwem połączeń telefonicznych i wideo. Niektórzy doradcy oferują również usługi komunikatów informacyjnych.

Niektóre z najlepszych online usług poradnictwa małżeńskiego

Pamiętaj, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie prezentowane informacje są oparte na badaniach i poprawne w momencie publikacji.

Dzisiejsze wiadomości medyczne są zgodne z surowym procesem wyboru produktu i weryfikacji. Dowiedz się więcej tutaj.

Najlepsze samopomocy online usługa poradnictwa małżeńskiego: Ourreationship

Nasze programy relacji są dostępne z coachingiem i bez nich, a są one dostępne dla osób o dowolnej orientacji seksualnej. Osoba może ukończyć program we własnym tempie.

Programy pomagają ludziom poprawić swoje umiejętności komunikacyjne w budowaniu silniejszej więzi z partnerem.

Platforma pozwala również osobom ukończyć program bez partnera.

Nasza relacje nie ma obecnie recenzji na temat TrustPilot i nie ma strony w Better Business Bureau (BBB).

Badanie z 2016 r. Z uwzględnieniem 300 par heteroseksualnych wykazało, że program naszegoreacyjnych znacznie poprawił funkcjonowanie indywidualne i relacyjne.

Usługa oferuje porady dla osób w relacjach tej samej płci i heteroseksualnych. Oferują również program dla par wojskowych. Doradcy mogą pomóc parom w rozwiązywaniu ich problemów i rozwiązywania problemów i odbudowy zaufania.

Firma stwierdza, że ​​wraz ze wzrostem relacji ludzi mogą również odczuwać spadek objawów depresji i lęku oraz poprawę jakości snu.

Ponadto osoba może planować połączenia ze swoim trenerem w dowolnym momencie. Połączenia te mogą odbywać się na Zoom, FaceTime, Hangouts lub Skype.

Programy indywidualne i parowe kosztują 199 USD z trenerem i 50 USD bez coachingu.

Dowiedz się więcej

Najlepsze usługi poradnictwa małżeńskiego online online W przypadku niższych budżetów: Odzyskaj

Odzysk to platforma, która stanowi część BetterHelp. Współpracuje z terapeutami, psychologami i pracownikami socjalnymi, którzy mają co najmniej 3 -letnie doświadczenie i specjalizują się w pomaganiu parom w kwestiach komunikacyjnych i zaufania.

Firma twierdzi, że jej sesje doradcze mogą pomóc parom poprawić ich związek seksualny i intymność.

Usługa ma obecnie ocenę 2,4 na TrustPilot, z łączną liczbą 37 recenzji. Wiele osób komentuje, że doradcy powoli odpowiadają na wiadomości i że platforma naliczała ich za sesje, w których nie uczestniczyli.

Odzysk ma również ocenę F na BBB, z 16 skargami zamkniętymi w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Recenzje klientów omawiają powolne reagowanie na wiadomości, a niektórzy klienci są niezadowoleni z poziomu doradztwa. Inni twierdzą, że nie otrzymali zwrotów po niezadowalających sesjach doradczych.

Pary mogą wysłać wiadomość do swojego terapeuty w dowolnym momencie i nie mają ustalonej liczby spotkań na planowanie. Mogą również omówić długość swoich sesji ze swoim doradcą.

Gdy osoba się zapisa na odzysk, musi wypełnić kwestionariusz dla strony internetowej, aby połączyć je z doradcą. To powiedziawszy, mogą poprosić o zmianę swojego doradcy.

Witryna pozwala parom korzystać z wspólnego konta, a doradcy mogą hostować sesje za pośrednictwem rozmów czatów, telefonów i telefonicznych.

Ponadto osoby mogą również prywatnie rozmawiać ze swoim doradcą. Ich partner jest obecny.

Sesje terapeutyczne kosztują 60–90 USD tygodniowo, a pary mogą anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej

Najlepsze usługi poradnictwa małżeńskiego online dla ogólnej oceny: Pary Therapy Inc.

Ta usługa oferuje intensywne porady. Wymaga to od pary dokończenia oceny, aby terapeuci mogli dowiedzieć się więcej o uczestnikach, ich sytuacji i perspektywach.

Pary Therapy Inc. nie ma strony na temat trustpilot lub bbb.

Osoby zainteresowane korzystaniem z usług terapii Inc Pary muszą uczestniczyć w spotkaniu z terapeutą, https://harmoniqhealth.com aby zostać zwolnione.

Pary biorą udział w sesji opinii. Podczas sesji dowiedzą się, jak iść naprzód dzięki poradnictwu online oraz sile i luk, które napotykają w swoim związku.

Doradcy pracują w różnych strefach czasowych i mogą pomieścić partnerów, którzy nie mieszkają razem.

Sesje online zaczynają się od 150 USD za sesję, a intensywne rekolekcje zaczynają się od 3500 USD. Dostępny jest również bezpłatny kurs oferujący trzy moduły i materiały bonusowe.

Dowiedz się więcej

Najlepsza usługa poradnictwa małżeńskiego online dla samodoskonalenia: Rosnące jaźń

Rosnące oferty randkowe i małżeńskie. Zapewnia również sesje dla par, które wychodzą za mąż, ale mają problemy z komunikacją i muszą odbudować swoją więź.

Dostępne są sesje wieczorne i weekendowe, które mogą być odpowiednie dla par pracujących w ciągu dnia.

Usługa nie ma obecnie recenzji na temat TrustPilot i A+ Ocena na BBB, bez recenzji i żadnych skarg.

Ludzie mogą znaleźć bezpłatne porady i artykuły na stronie Growing Self, w tym :

 • Wskazówki, jak znaleźć doradcę małżeńskiego
 • Wskazówki, jak pomóc komuś, kto może potrzebować pomocy
 • Kwestionariusz, który może pomóc parom w ustaleniu Jak zdrowy jest ich związek i poznaj ich samoocenę

Koszty sesji doradczej zależą od wykształcenia i pochodzenia terapeuty. Zazwyczaj kosztują 65–160 USD.

Dowiedz się więcej

Najlepsze do poradnictwa przedmaritalnego: Talkspace

Contents